ЛУЦЬКА ПРОФЕСІЙНА ЗРАЗКОВА АВТОШКОЛА ТСОУ

ПРИВІТАННЯ:  СВЯТКУВАННЯ, ЮВІЛЕЇ і ЮВІЛЯРИ Луцької автошколи ТСОУ

      З Новим 2016 Роком та Різдвом Христовим!      

Cердечно вітаємо всіх співвітчизників, волинян, а особливо водіїв - професіоналів та автолюбителів, курсантів і випускників нашої автошколи, і колег-оборонців з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового та Нового року!

2015 рік був надзвичайно важким для народу України - ще один рік важких випробувань, боротьби за свободу, гідність та кращу долю. Але ці випробування зміцнили нас і згуртували, пробудили бажання не тільки жити краще, але й готовність щось для цього робити кожен день. Для того щоб трапилося щось добре велике, треба, аби накопилося багато доброго малого. У нас цей багаж добра, колективної доброї волі поступово з’явився. Після всього болю неоголошеної війни, після зради путінської Росії ми відкрили в Україні дух, моральну силу, якої раніше не бачили. Цей дух, ця сила – вони зроблять Україну такою, якою ми її бачимо в душі.

Сподіваємось, що притаманна українському народу мудрість і зваженість дозволить остаточно вирішити наявні проблеми та установити мир і спокій в державі, а реалізація європейських реформ, наша згуртованість та щоденна спільна праця у 2016 році сприятимуть розвитку України та зростанню добробуту громадян. Нехай же разом з усіма сприятливими змінами у Ваші оселі поселяться любов, достаток і благополуччя. 

З Новим роком

Хай рік прийдешній увійде у кожен дім з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням для нових здобутків, а величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу. Хай Ваше життя осяє Боже благословення,  утвердить Вас на добрі справи, а Різдвяна Зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань! Міцного здоров’я, сімейного затишку, успіхів  в справах, здійснення задумів та щасливої долі Вам і Вашим родинам!

АТО - герої

 Вітаємо з Днем Збройних Сил України! 

6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України» і сьогодні відзначаємо 24-ту річницю утворення національної армії - Збройних сил України (ЗСУ).
Відтоді, через миролюбний зовнішньополітичний курс молодої української держави, її позаблоковий статус та оборонний характер Воєнної доктрини, керівниками держави проводилась політика реформ і скорочення Збройних Сил. На даний момент до складу Збройних сил України входять: Сухопутні війська, Повітряні сили, Військово-морські сили та Сили спеціальних операцій. Останні були створені тільки в 2015 р. на тлі російської військової агресії, що триває з весни 2014 р. на Донбасі та в Криму.

В 1999 р. депутати ухвалили закон «Про господарську діяльність ЗСУ», тому замість бойової підготовки Укроборонпром разом із ЗСУ займалися купівлею-продажем радянської техніки, що була на території України, на цьому бізнесі виросли генерали та міністри оборони. ЗСУ за президентства Януковича взагалі розглядалися як загроза, цілеспрямовано знищувались, фінансувались за залишковим принципом. Події на Донбасі показали результати цієї злочинної діяльності: роздягнена, роззброєна та розвалена  армія, деморалізовані командири, втрата територій і величезні втрати людей.

Етапи становлення українського війська вкрай болючі через гіркі втрати під Саур-Могилою, Іловайськом, Дебальцево та Донецьким аеропортом. Нині українській армії доводиться проходити складний етап - за надзвичайно складних умов гібридної війни, у бойових діях проти підготовленого і добре оснащеного ворога формується і проходить гарт сучасна національна армія України.

АТО - ЗСУ

Подвиг аж до смерті багатьох солдатів і командирів вписав нову сторінку в літопис нашого війська. Донедавна в нашому сприйнятті слово «ветерани» стосувалося покоління, яке воювало у Другій Світовій і Великій Вітчизняній війнах, а також тих, хто брав участь у бойових діях за межами нашої Батьківщини. А нині з’явилося нове покоління ветеранів – молодих, уже обпалених війною. 

АТО

Трагічний досвід збройного конфлікту, який виник на території нашої країни показав, що Збройні Сили мають посідати центральне місце в загальній системі безпеки держави і потребують стабільного матеріально-технічного забезпечення, вчасної модернізації і високофахового особового складу та патріoтичнoгo вишкoлу.

У часи, коли Україна переживає воєнну агресію на своїх східних кордонах, в нашій країні народилось справжнє військо, яке здатне захистити незалежність і територіальну цілісність країни, яке віддано служить українському народу, оберігає його мир та спокій. Сьогодні Збройні Сили – це справді Армія народу, зміцнена добровольцями, підтримана коштами громадян України та з широкою підтримкою волонтерського руху. Військовослужбовці Збройних Сил України стоять на сторожі рубежів лінії розмежування, стримуючи поширення бойових дій на решту території України, та постійно навчаються і переоснащуються "на марші": адже для перемоги над ворогом потрібна монолітна, професійно навчена, добре озброєна та керована з єдиного центру армія.

Сила країна залежить від її армії. І ми довели, що Україна - сильна, вільна, незалежна, що українці – об’єднані та готові зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину, що українську націю – не здолати. Слава Україні! Слава її героям!

       ВІТАЄМО  З  ДНЕМ  ЗАХИСНИКА  УКРАЇНИ!          

Сьогоднішнє свято 14 жовтня День захисника України об’єднало вшанування нескорених воїнів України минулого, сьогодення та майбутнього. Впродовж багатьох століть свято Покрови було головним для українських вояків – від козацтва до Армії Української Народної Республіки та Української повстанської армії. Це святовшанування військових традицій і звитяг нашого народу, данина пам’яті тисяч воїнів-патріотів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Ми вдячні всім, хто захищав нашу країну від ворогів у роки Другої світової війни, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом у наш час. Низько схиляємо голови у жалобі за нашими земляками, Героями новітньої історії, які поклали своє життя, відстоюючи територіальну цілісність і суверенітет нашої  держави на Сході України. Вони залишаться для усіх нас зразком мужності, патріотизму, героїзму, любові до рідної землі.

Нинішні захисники України гідні нащадки слави своїх героїчних предків. Військовий досвід і героїчні здобутки захисників України свідчать про відродження славетних традицій та створення армії України, готової миттєво дати відсіч агресору. Саме завдяки  винятковій мужності, патріотизму та доблесті військовослужбовців українського війська ми зупинили одну з найбільших армій у світі, і переконалися, що доля держави залежить від Збройних Сил, де служать віддані Батьківщині сини й доньки України.

Вітаємо всіх військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил, працівників організацій ТСОУ області з Днем захисника України. Ваш безцінний досвід сприяє вихованню у молоді почуття патріотизму, гідності, гордості за свій народ, бажанню якісно освоювати одну з найпочесніших професій захисник Батьківщини. Щиро бажаємо всім військовим, ветеранам війни та військової служби, усім членам оборонного Товариства щастя, міцного здоров'я, добра та злагоди, плідної праці у справі виховання майбутніх захисників України, гідних подвигу старшого покоління.

Колектив Луцької зразкової автошколи ТСО України вітає зі святом всіх військовослужбовців України! Ви — наші захисники, опора держави, надійний щит Вітчизни. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Бажаємо міцного козацького здоров'я, незгасимої енергії, завзяття і сили, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! СЛАВА УКРАЇНІ І ЇЇ СИНАМ-ЗАХИСНИКАМ!

     ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!    

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Вітаю від себе особисто і від колективу Луцької автошколи ТСО України всіх наших побратимів в інших навчальних закладах, всіх курсантів і випускників нашої автошколи, всіх автомобілістів та оборонців, всіх співвітчизників З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Свою 24-ту річницю незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відчуваючи гіркий присмак втрат своїх синів. Ми продовжуємо допомагати нашим воїнам, недивлячись на немирне перемир'я. Для потреб військових Луцька автошкола ТСО України передала військовому комісаріату  6 вантажних автомобілів, які відправлені в зону АТО, надана матеріальна допомога для 7-го окремого полку армійської авіації  СВ ЗС України (командир полковник Юрій Вербельчук), в приміщенні Луцької АШ спеціалістами самооборони виготовляються БПЛА. Зараз у всіх нас спільна мета – зберегти українську незалежність, захистити свою Батьківщину та рідну землю.

Україна вступає у свій 25-ий рік державної незалежності, вже виросло і досягло зрілості перше покоління громадян незалежної України. Україна стала іншою – зі сліз і крові постає волелюбний, гордий народ, злитий воєдино в бажанні перемогти агресора, відстояти незалежність та будувати Україну на засадах свободи, демократії і справедливості. Українці не віддадуть своєї незалежності і свободи, бо незалежність пульсує в наших венах, починається в кожному з нас, в наших мріях та думках - ми разом змінюємо свою країну, своє місто конкретними справами і спільними діями. Україна вистоїть, вижене агресора з свого дому та наведе лад, втілить необхідні реформи, буде незалежною, заможною і європейською державою, такою, про яку мріяли, за яку звитяжно боролися наші славні земляки, в якій вільно дихати, працювати і творити - в якій справді хочеться жити та виховувати своїх дітей, внуків!

Нехай дух патріотизму і волелюбства, який робить українців великою нацією, не залишає нас на обраному шляху! Щастя і процвітання українцям у вільній незалежній соборній Україні!

Від імені колективу Луцької автошколи ТСОУкраїни, директор Луцької АШ  О.С.Прокоф'єв

Майдан
Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

Я — українець. Право знати маю
Про тих, кого героями вважаю,
Що людство рятували від руїни, —
Синів і дочок, гідних України.

Я — українець. Хочу право мати
Завжди усе, що думаю, казати,
На незалежну та міцну державу,
На все, що гарантовано по праву.

Я — українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я — українець. Був ним, є, і буду!

  ВІТАЄМО з ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ  УКРАЇНИ!  

  Вітаємо всіх із святом демократії: прийняття Основного Закону держави - Конституції України. Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства. Відтоді наша держава намагається розвиватися за демократичними принципами, які понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку та свободу дій. Демократичний розвиток ніколи не був легким, далеко не все внесене в Основний Закон втілено у реальному житті, але давайте подивимось, що зроблено і чого не вдалося, та замислитимося, чого б не відбулося взагалі, якби ця подія не сталась.
  Знаковим є те,що нині День Конституції і День Молоді святкуються водночас - це привід молоді відчути власну історію, почуття гордості за свою країну, самоповаги, відповідальності, завзяття активно формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, заможну державу на основах європейської демократії. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров’я, гідність, недоторканість і безпека дійсно є найвищою цінністю, тоді ми зможемо заявити: Україна стала демократичною державою. Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства! Вірте у власні сили, прагніть більшого і досягайте поставленої мети!

           Вітаємо з Новим 2015 Роком і Різдвом Христовим!        

Вітаємо всіх водіїв - професіоналів та автолюбителів, особливо випускників нашої автошколи, з нагоди радісних свят Різдва Христового та Нового року!

Бажаємо, щоб у ці світлі, святкові дні Ваші серця наповнювалися вірою, надією і любов'ю! Хай усі негаразди залишаються у старому році, а новий приносить у Ваш дім щастя, здоров'я, добробут, нехай серце полум’яніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

Мудрості нам усім і незламної сили духу на шляху побудови нашого спільного кращого майбутнього, нашої держави України, в якій пануватиме правда, свобода, любов, закон. Щиро зичимо щастя, миру та злагоди, невичерпної енергії і плідної праці та здійснення всіх заповітних мрій!!

З найщирішими побажаннями,

Колектив Луцької зразкової автошколи ТСО України

2015 Новий рік

            Щиро вітаємо усіх військовослужбовців з Днем Збройних сил України!     

Щиро вітаємо із Днем Збройних сил України військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу країну від загарбників, та усіх, хто пройшов службу у Збройних силах України!

У складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну. Віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України.

   Слава Україні і її Збройним Силам!    

6 грудня 1991 року, Україна. Верховна Рада ухвалила закон "Про збройні сили України". Закон про створення власних збройних сил став одним із перших, які отримала молода українська держава. На час проголошення Україною незалежності чисельність військ становила понад 700 тисяч солдатів та офіцерів. Зараз ця кількість скоротилася в декілька разів - до 150 тисяч. Упродовж 23 років знищувалися Збройні сили України, знищувався оборонний комплекс України, поступово були зупинені практично всі сучасні військові розробки, а українські східні кордони виявилися абсолютно відкритими: армія зосереджувала свої сили на західному напрямку в той час, як справжня військова небезпека прийшла зі сходу. І ось тільки в умовах військового вторгнення на суверенну територію України прийшло пробудження до політиків та суспільства та розуміння того, що держава може бути міцною лише з потужними Збройними Силами, що стратегічним завданням для армії є побудова нової структури ЗСУ та їх комплексне переоснащення. Армія України стала сьогодні національною, патріотичною, насправді народною. Справа її боєздатності та переоснащення, підготовки її солдатів і офіцерів, піднесення їхнього духу стала не лише справою держави, а всіх і кожного. І хоча для зміцнення обороноздатності держави треба зробити ще надзвичайно багато, наші Збройні сили з кожним днем стають сильнішими, досвідченішими, більш майстерними, з кожним днем зростає військова міць України і авторитет її військової організації. Нехай не вичерпується сила козацького духу, ратна міць та енергія в ім’я Батьківщини і подальших якісних змін в Українській армії!

             ПОКРОВА:  День українського козацтва - День захисника Вітчизни  !     

Щиро вітаємо зі святом волинян і усіх українців, у кому живе волелюбний дух наших славних лицарів – козаків. Українці визначились зі своїм вибором - ми обрали шлях свободи та розвитку, вкотре довели, що ми вільні духом. Бажаємо міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Будьмо вільні, щасливі, успішні! Слава Україні!

День українського козацтва - символ віри, лицарства та нездоланності духу, адже у минулому жоден політичний та соціальний процеси не проходили без впливу козацтва.  Козацтво відіграло у становленні нашої держави роль, історичне значення котрої важко переоцінити. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців, це звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, символ мужності, честі, людської і національної гідності.

Козацтво – це стародавній український варіант демократії, це втілення прагнення нашого народу на самовираження та національний суверенітет. Козак - воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. Нехай давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво живе в нашій генетичній пам'яті, живить в кожній людини прагнення до вільного та незалежного життя.

У наш час традиції українського козацтва не просто живі, а й лягли в основу єднання нації, служать провідною зорею у відчайдушній борні за рідну землю, за Батьківщину. Наслідуючи найкращі традиції українського козацтва, наші воїни мужньо боронять українську землю від новітніх агресорів, що зазіхнули на територіальну цілісність та конституційний лад України, на мирне співжиття українських громадян.

Слава Україні і її синам-захисникам!

ВІДПОВІДАЮЧИ НА ВИКЛИКИ ЧАСУ

26 вересня 1991 року. Цей день назавжди увійшов до історії оборонного Товариства. Саме цього дня було прийняте доленосне рішення про створення Товариства сприяння обороні України – громадської організації, яка уже 23 роки поспіль працює на благо держави і її народу.

Незважаючи на складні соціально-економічні умови, Товариство зуміло вистояти, зберегло свої базові структури, основний матеріальний і кадровий потенціал, продовжує активно виконувати статутні завдання. На сьогоднішній день у нас працюють близько вісьми тисяч штатних працівників в регіональних осередках, організаціях центрального підпорядкування, навчальних закладах, спортивно-технічних та авіаційних клубах. 

Основу керівних кадрів Товариства складають офіцери запасу, які мають за плечима великий досвід служби в Збройних Силах, органах МВС та інших військових формуваннях. Щорічно ми готуємо для потреб держави більше 220 тисяч спеціалістів з 35 робітничих професій. За роки незалежності ТСО України підготувало понад 500 тисяч призовників з військово-технічних спеціальностей. Сьогодні члени Товариства гідно сприймають виклики часу, активно сприяючи зміцненню нашої державності, підвищенню боєздатності Збройних Сил та інших військових формувань.

Поздоровляю штатних працівників, ветеранів та активістів, спортсменів ТСО України з річницею нашого Товариства, бажаю міцного здоров’я, миру та злагоди в сім’ях, нових здобутків у виконанні статутних завдань!

З великою повагою, Голова Товариства сприяння обороні України Віктор Тімченко.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дорогі волиняни, земляки, українці!

Цю річницю нашої держави відзначаємо у час неймовірно суворих випробувань на стійкість, відданість, єдність  та зрілість. Історія твориться на наших очах: вперше за 23 роки Незалежності ми не на словах, а зі зброєю в руках доводимо: УКРАЇНА – НАША ДЕРЖАВА!
Сьогодні наша країна йде шляхом боротьби за право жити в незалежній і демократичній країні.
У переломний для України час громада обрала шлях рішучих змін. Спільними зусиллями ми виплекали почуття патріотизму і недарма гордо називаємо себе українцями.
Незалежність – символ нашої нації. Повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість - це  справжні, вистраждані цінності нашого народу. В них – наша єдність, в них – наша сила. І ми готові стати на їх захист. Українці – сильна нація і ніякі перешкоди не можуть нас збити зі шляху. Українці довели світові, що вони є народом, який здатен мати свою державу, свою самобутню історію і сам може творити своє майбутнє.
 А головне - ми відбулися як нація перед обличчям світової спільноти. Україна цілому світу показала, що свою державу українці творять самі.
Нехай кожному з нас вистачить мудрості, мужності і сили волі для того, аби розвивати нашу країну, берегти суспільну злагоду і брати відповідальність.
Бажаємо всім нам єдності, сили та рішучості йти обраним шляхом, і нехай дух патріотизму і волелюбства, який робить українців великою нацією, не залишає нас на обраному шляху!

Слава Україні!
Героям слава!

Шановні друзі! Дорогі волиняни!
Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом -

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

День Конституції України знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, права людини та громадянина. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Згідно з Основним Законом, Україна – суверенна і незалежна, соціальна і правова держава (стаття 1). Україна – унітарна держава, її територія в рамках чинного кордону є цілісною і недоторканною (стаття 2). Державною мовою в Україні є українська (стаття 10).

Сьогоднішній День Конституції України  - це день нашої зрілості й нашої гордості, бо верховенство права, гідність, свобода і територіальна цілісність, закарбовані в Конституції –  справжні, вистраждані цінності нашого народу. Народ, як  єдине джерело влади в Україні, сказав своє слово, він повернув Конституції її суть: бути Основним Законом! Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності  випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Занадто багато тривожних подій відбулося за останній рік, однак єдність народу нашої країни в черговий раз довела торжество правди і добра над злом, яке не може перемогти гордий український дух. Це свято, що дає кожному жителю України впевненість в завтрашньому дні, вільне життя в демократичному і незалежному суспільстві.  Бути українцем, відчувати причетність до долі своєї країни, сповідувати принципи рівності, свободи, єдності і главенства права - в цьому є найважливіше надбання нашої держави та її громадян!

        З Новим 2014 Роком та Різдвом Христовим!     

                          Шановні колеги! Дорогі друзі!

Звертаюсь до Вас в час зимового сонцестояння, коли день починає перемагати ніч, коли Новий рік стоїть вже на нашому порозі, звертаюсь з впевненістю в тому, що все недобре з тим минеться і завтра буде краще за вчора.

Так, не все було добрим в цьому році. В рік, який відходить від нас, відійшов в інший світ й наш старший товариш, добрий наставник і керівник - Василь Миколайович Квятковський. Ми й досі сумуємо за ним і бачимо, як його нам не вистачає. До того ж, цей рік відзначився фінансовою нестабільністю і громадським неспокоєм в нашій державі, напруга якого ще не схлинула і турбує суспільство й досі. Все це негативно впливало на психологічний стан кожного з нас і на колектив в цілому. Це заважало нам працювати в звичайному робочому ритмі і, якимсь чином, відлунювалося на результатах нашої практичної діяльності, які могли би бути кращими, ніж ми маємо на сьогодні.

Але, попри все, ми вистояли, показали, що ми можемо працювати в складних умовах, що ми не схиляємо голови перед труднощами, що ми згуртовані і єдині. Цю єдність і відданість своїй справі в нас підкріпили спогади про непростий і славний шлях нашого навчального закладу – Луцької автомобільної школи Товариства сприяння обороні України, 65-річчя якої ми святкували в цьому році.

Саме це дає нам надію на хороше майбутнє, на нові трудові звершення, на покращення нашого добробуту, на спокій в нашому домі, на щастя наших родин. Я впевнений, що так воно і станеться, що так воно і буде.

         Тому я з чистим серцем вітаю Вас, мої колеги і друзі, з 
      наступаючим Новим 2014 роком. Будьте здорові і щасливі,
      радійте кожному дню, шануйте і бережіть один одного!

Вітаю від себе особисто і від колективу Луцької автошколи ТСО України всіх наших побратимів в інших навчальних закладах, всіх курсантів і випускників нашої автошколи, всіх автомобілістів та оборонців з наступаючим 2014 роком і Різдвом Христовим!
Зичу веселих свят та доброго здоров'я!  

   Директор Луцької АШ ТСОУ       Прокоф'єв О.С.

Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая!

Щиро вітаємо всіх колег-автомобілістів з Днем Святого Миколая — покровителя всіх мандрівників і дітей  — одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.

З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Невидимою рукою він здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Це свято віри, світла і добра. Не знаємо, наскільки Ви були чемні, але впевнені, що Миколай не обмине вас зі своїми подарунками!

Нехай добрий Святий Миколай оберігає вас у дорозі на всіх шляхах, автобанах і магістралях світу, принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ТА ВЕТЕРАНИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

ПРИЙМІТЬ ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З НАГОДИ 22 РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Україна, проголосивши 24 серпня 1991 р„ свою незалежність, прагне жити в мирі та дружбі з усіма державами світу. Однак не виключена можливість виникнення воєнних конфліктів, що загрожуватимуть суверенітету нашої країни. 6 грудня 1991 р. Верховна Рада прийняла постанову про створення Збройних Сил. А 19 жовтня 1993 р. Верховна Рада постановила вважати день 6 грудня святом - Днем Збройних Сил України.

День Збройних Сил України має особливе значення. У цей день скріплюється бойове братерство між усіма військовослужбовцями Української держави. Воєнна доктрина України має оборонний, миролюбний, а не агресивний характер. Стратегічним завданням України в галузі оборони є захист її державного суверенітету і політичної незалежності, збереження територіальної цілісності та недоторканності кордонів.

Вітаємо усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі Незалежності і Соборності нашої Держави!!! Ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни. Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які гідно  виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійний захист Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Щастя, добра та злагоди Вам і Вашим  родинам!

Вітаємо з Днем автомобіліста!

Щиро бажаємо Вам всім добробуту, невичерпної енергії, міцного здоров’я, безаварійної роботи і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Щиро вітаємо з Днем автомобіліста усіх, чиє життя пов'язане з дорогою! Так уже склалося, що без автомобілів зараз неможливо уявити наше життя. Усі ми щодня користуємося транспортом - власним, службовим, громадським, вдень і вночі, у будь-яку погоду, легковим та вантажним, але усі ми — на одній дорозі. Нехай дорога, яку ви оберете, буде легкою, і приведе до щастя та процвітання!

Автомобіліст – професія особлива, нелегка, дуже напружена,  втомлива, іноді навіть небезпечна, вона вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, зосередженості, професіоналізму, таланту.

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА!

Хочемо від щирого серця привітати усіх козаків і козачок з світлим днем Покрови Пресвятої Богородиці!
Велика честь встановлення Свята Покрови належить нашій землі, яка з самого початку душею свого народу ввірувала в Святий Омофор Пресвятої Діви, і освятила день з’явлення його урочистістю святкування. Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Українi воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву – Козацька Покрова. УПА теж обрала собі свято Покрови за день Зброї, віддавшись під опіку святої Богородиці.

«Мати Божа наша Небесна Заступниця, Вічна Небесна Покрова
Радуйся Радосте наша, покрий нас від усякого зла святим твоїм Омофором!»

Свято Покрови в Україні вiдзначається ще й як День Українського козацтва. Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків. Зі святом Вас, Слава Україні!

Луцька автомобільна школа ТСОУ відсвяткувала 65-річчя

Луцька автомобільна школа ТСОУ відсвяткувала 65-річчя. На урочистостях з нагоди ювілею бюро Волинської обласної організації ТСОУ висловило вдячність колективу школи за якісне виконання статутних обов’язків і побажало успіхів у підготовці кадрів для народного господарства, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і злагоди.
В пам’ять директора Квятковського В.М., який 41 рік праці віддав Луцькій автошколі, з них 25 років біля керма - була встановлена меморіальна дошка.
Все своє свідоме життя Василь Миколайович присвятив улюбленій справі: 41 рік праці віддані Луцькій автошколі, з них 25 років біля керма - відстоював високі стандарти і втілював традиції, переоснащував матеріальну базу та укріпляв дисципліну, не занижаючи критеріїв. Загалом під його керівництвом стали фахівцями автомобільно-дорожнього руху тисячі осіб, а випускники школи сьогодні їздять дорогами всього світу.

Вітаємо з 22-м Днем Незалежності України!

Вітаємо всіх лучан, волинян, всіх українців з Днем Незалежності України!

Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. З часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Українці віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління у 1991 році вибороло її. Ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Незалежна Україна вистояла на карті світу саме завдяки нам - простим українцям, які повірили в свою державу і, незважаючи на тернистий шлях, своєю копіткою працею будують сильну і процвітаючу Україну.

Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя, достатку, щедрої долі, родинного тепла, миру, благополуччя.

Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать добробут вашої родини і добру славу рідної України.


Суддівська колегія Луцької автошколи ТСОУ провела
Міжнародне авторалі інвалідів-візочників "Дорогами Волині"

До Дня Незалежності України вперше у Луцьку стартувало Міжнародне авторалі інвалідів-візочників "Дорогами Волині".
Спортивний захід зібрав в обласному центрі 26 екіпажів. Учасниками змагань стали автолюбителі не лише із усієї України, але й Росії, Білорусі та Молдови. Маршрут перегонів проліг із Луцька до Шацька і назад. Змагання проходили у кілька етапів і тривали два дні. Машини були розбиті на три класи за об’ємом двигуна. Окрім суто перегонів організатори передбачили й спец ділянки, а також автомобільний слалом.
Міжнародне авторалі - це аматорські змагання. Хоча вони, згідно своїх правил відрізняються від професійних лише тим, що проводяться на відкритій трасі. На автошляхах потрібно дотримуватись усіх правил дорожнього руху.
Безпосереднє проведення змагань було покладено на суддівську колегію із працівників Луцької автошколи ТСОУ та обласного спортивно-технічного клубу ТСОУ відповідно до Положення, затвердженого головою благодійного фонду "Рідна Волинь" Клімчуком Б.П., Луцьким міським головою Романюком М.Я., головою обласної організації "ІНВА-ВОЛИНЬ-Нова" Шабуніним В.О. та головою ОО ТСОУ Запорожченко В.І. Докладніше див. тут

Помер директор Луцької автошколи ТСОУ Квятковський Василь Миколайович

29 липня на 72-му році життя перестало битися серце блискучого організатора, талано-витого викладача, відданого автосправі професіонала, справжнього патріота Волині.

40 років наполегливої праці віддані Луцькій автошколі, з них 25 років біля керма краще ніж будь що демонструють цілеспрямованість, рішучість, справжній чоловічий характер та вміння досягати поставлених цілей. Все своє свідоме життя Василь Миколайович присвятив улюбленій справі, відстоював високі стандарти і втілював традиції, переоснащував матеріальну базу та укріпляв дисципліну, не занижаючи критеріїв.

За 25 років керівництва Квятковський В.М. виховав і об'єднав великий відповідальний та досвідчений колектив однодумців, у якого користувався беззаперечною повагою. Завдяки його мудрості, наполегливості й організаторському таланту Луцька автошкола ТСОУ не тільки зуміла пережити буремні для України 90-ті, а й стати взірцем професійно-технічного освітнього закладу, була відзначена у Всеукраїнському проекті «Безпека дорожнього руху та мережа навчальних закладів з підготовки водіїв» кубком і грамотою “Кращий навчальний заклад з підготовки водіїв 2012 року”, та внесена у Книгу Пошани «Флагмани освіти і науки України».

Загалом під його керівництвом стали фахівцями автомобільно-дорожнього руху тисячі осіб, а випускники школи сьогодні їздять дорогами всього світу.

Щире співчуття колективу, глибока скорбота
дружині Квятковського Василя Миколайовича пані Ніні Володимирівні та його родині -
дітям Михайлу і Олені, внукам та рідним.
Безкомпромісний, відкритий у своїх поглядах і вчинках, працелюбний, щирий у стосунках з людьми, Василь Миколайович був людиною напрочуд енергійною, з молодечим завзяттям спрямованою в майбутнє, відрізнявся цілеспрямованістю, рішучістю  і творчим підходом до будь якої справи.  Він умів терпіти біль, боротись до останнього промінчика надії і перемагати, жив працею, чесно і гідно, по совісті з людьми і для людей. Бог дав йому завзяття і наснагу втілити в життя свій задум, "Ніколи не зупинятися на досягнутому, прагнути найвищих звершень" – це життєве кредо дозволило Василю Миколайовичу розвивати справу усього життя.

Ветеран оборонного Товариста України, нагороджений Почесним знаком ТСО України, викладач вищої категорії, Лауреат ІV Міжнародного проекту «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни», кавалер Зірки «Патріот України», нагороджений дипломом «За проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні» та занесений у Книгу Пошани «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни».

Важко висловити невимовний жаль, несказанний біль, глибину цієї втрати для кожного з нас. У скорботі колектив Луцької автошколи, колеги, друзі, родина, лучани, курсанти, випускники-автомобілісти.  Не стало видатної Людини, Керівника, Вчителя, Друга - Квятковського Василя Миколайовича.  Нас залишив справжній патріот і син Волині. З ним відходить у вічність ціла епоха. Епоха світлих, вродливих, високих у своєму геройстві Людей зі щирою душею і відкритим добрим серцем…  Хай упокоїться його душа на небесах!  Вічная пам’ять!

Я — українець. Хочу право мати
завжди усе, що думаю, казати,
на незалежну та міцну державу,
на все, що гарантовано по праву.
                                                   Леся Вознюк
Щороку 28 червня Україна святкує День Конституції України, прийнятої у 1996 році. Цей акт закріпив незалежність українського народу, а Українська держава посіла «серед держав світу осібне і рівне становище». Конституція України — це Основний Закон держави, що визначає її суспільний і державний устрій, правову систему, проголошує й закріплює права і свободи людини і громадянина, окреслює компетенції і повноваження законодавчої, виконавчої та судової влади, це логічне завершення поступу українського народу до утвердження держави суверенної і незалежної, демократичної і правової.
Сьогодні Конституція України працює не на повну силу, більшість конституційних норм і положень все ще залишаються лише деклараціями. У цьому є і наша провина, бо кожен українець своїм вибором винен у тому, кого привів до влади, і чи виконується Конституція, Основний Закон держави, який має найвищу юридичну силу. Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою. Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.
Від щирого серця вітаємо всіх Волинян, всіх водіїв на всіх дорогах світу і всіх випускників нашої Луцької зразкової автошколи  з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай панують у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце полум’яніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.
Великодних радощів, добра та щастя! Всіх Вам земних благ!
Сьогодні Великдень! Син Божий Воскрес!
І з неба зійшло воскресіння Господнє,
чому на землі так святково сьогодні?
- це ангельські хори співають з небес,
це лине увись передзвін Великодній,
І кличе молитва душу в політ!
Хай зійдуть на землю щедроти Господні
І крила розгорне оновлений світ!

Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

ВІТАЄМО ДИРЕКТОРА ЛАШ З ВИСОКОЮ НАГОРОДОЮ!

Шановний Василь Миколайович!

Колектив Луцької автошколи та всі випускники-автомобілісти щиро вітають Вас з високою нагородою - Зіркою Патріота України! Ви дійсний патріот і син Волині, жили працею, чесно і гідно, по совісті з людьми і для людей. Присвятили Луцькій автошколі 40 років свого життя, з них останні 25 дуже відповідальних років - як її керівник. Всю свою увагу і сили Ви приділяли автошколі, відстоювали високі стандарти і втілювали традиції, переоснащували матеріальну базу та укріпляли дисципліну, не занижаючи

критеріїв, і виховали відповідальний та досвідчений колектив однодумців, у якого користуєтесь беззаперечною повагою. За 25 років Вашого керівництва автошкола не тільки зуміла пережити складні і буремні для України 90-ті, а й стати взірцем професійно-технічного освітнього закладу - минулого року наша автошкола у Всеукраїнському проекті «Безпека дорожнього руху та мережа навчальних закладів з підготовки водіїв» була відзначена кубком і грамотою "Кращий навчальний заклад з підготовки водіїв 2012 року" та внесена до  Книги Пошани «Флагмани освіти і науки України». Наші випускники-автомобілісти сьогодні їздять дорогами всього світу,  і якби їх зібрати всіх разом, то вони б не вмістилися на Луцькому стадіоні! 

Ми гордимося, що так високо відзначила Україна Вашу роботу, адже отримання Зірки «Патріот України» є гідною оцінкою Вашої самовідданої праці і водночас - достойної роботи всього нашого колективу. Знаємо, що у Вас багато задумів, проектів, які  разом будемо втілювати у життя. Бажаємо Вам успіхів! А ще - здоров'я, щастя, енергії та довгих років життя.
Хай збуваються Ваші задуми і мрії!

Міжнародний проект «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» проводиться за підтримки Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради Старійшин України, Світового конгресу українців та ділових кіл України з метою гідного представлення світовій спільноті ділового потенціалу України та для об’єднання української нації. Завдяки опитуванню серед органів державного управління та ділових кіл України, були визначені представники ділової еліти, яким надана честь носити звання «Патріота України». За результатами 2012 р. лауреатом престижної нагороди став директор Луцької Зразкової автомобільної школи ТСОУ  ім. А.П. Бринського Квятковський Василь Миколайович.

22 березня 2013 р. в Будинку прийомів Кабінету Міністрів України в місті Києві відбулась урочиста церемонія нагородження ІV Міжнародного проекту «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни».

За вірність національному духові, прагнення підійняти статус держави, проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні, Зіркою Патріота України, дипломом та презентаційним альманахом «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» був нагороджений директор Луцької Зразкової автомобільної школи ТСОУ ім. А.П. Бринського Квятковський Василь Миколайович.

Імена лауреатів назавжди занесені у Книгу Пошани, розміщена інформація про лауреатів – справжніх патріотів нашої держави, співвітчизників, талановитих, творчих та щирих українців, які є фундаментальними опорами українського духу, української перспективи як сьогодні, так і через віки.

Луцька зразкова автошкола ТСОУ вітає авто-леді з 8 Березня!
Серед випускників нашої автошколи немало авто-леді - сучасних, амбітних і самостійних. Ми констатуємо сьогодні, що на трасах за кермом авто кожна п’ята - жінка, і гордимося водійською майстерністю та жіночою чарівністю наших випускниць, тим, як впевнено, плавно, невимушено водять вони суперсучасні авто - адже навчали їх ми!
Жінки добре вчаться в автошколі. Жінки-водії найкращі слухачі - і хоча трохи бояться швидкої їзди по гоночній трасі - це робить їх старанішими, більш уважними студентами та пильними водіями на дорозі. Щастя та удачі Вам на всіх життєвих шляхах!

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!

Сердечно вітаємо з Днем Захисника Вітчизни – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

23 лютого – визначна дата для всіх чоловіків, хто колись мав честь носити погони і військову форму, а також – для всіх жінок, які з тривогою і гордістю чекали на повернення з лав Збройних сил своїх синів, братів, коханих. Ми виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників.

23 лютого, як і десятиліття тому, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині, свято чоловіків, що служили в армії і можуть захищати свою Вітчизну.

В День Захисника Вітчизни вітаємо усіх, хто зброєю чи інтелектом стоять на сторожі миру та спокою в нашій державі!

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв'язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі.


Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Священною є пам'ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною. Подвиги захисників Вітчизни – це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Сьогодні ми вітаємо людей у військовій формі, від рядового до генерала, котрі своєю ратною службою забезпечують мирне життя співвітчизників. Вітаємо працівників, ветеранів і активістів оборонного Товариства, які не шкодують сил та душевної енергії в справі виховання справжніх патріотів Батьківщини - молодих людей, які готові встати на захист України і її народу. Вітаємо тих, хто сьогодні стоїть на варті рідної землі і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов'язок. Нехай і надалі Вас об'єднує ідея єдиної і неподільної України.

        ЗДОРОВ’Я, ВИТРИМКИ, СИЛИ, МУЖНОСТІ І ВІДВАГИ ВСІМ ВАМ, ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ!

З Новим 2013 Роком і Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо всіх водіїв - професіоналів та автолюбителів, особливо випускників нашої автошколи,

з Новим 2013 Роком
і Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб Новий рік та світла Різдвяна зоря принесли у Ваш рідний дім веселий настрій, міцне здоров’я на довгі роки, щастя та гучну колядку!

Нехай усі дороги будуть рівними, гладенькими і ведуть Вас до успіху! Будьте завжди керманичами свого життя! Щасти Вам на всіх життєвих шляхах!

...........Закінчилась звітно-виборча кампанія в первинних організаціях Товариства сприяння обороні України.........

Підводячи підсумки роботи, ми називаємо найкращих, ентузіастів, професіоналів своєї справи, патріотів оборонного Товариства.

Подібні заходи завжди підвищують активність організацій, змушують їх керівництво до аналізу пройденого шляху, спонукають до роздумів та висновків, бо звітно-виборні збори «первичок» - то своєрідний огляд сил та можливостей саме товариств міста, району, області.

Ми дякуємо за підтримку і розуміння важливості оборонно-патріотичної роботи патріотам оборонного Товариства у владних кабінетах м. Луцька і Луцького району та особливо хочемо відзначити:

мера Луцька Романюка Миколу Ярославовича та голову держадміністрації Луцького району Демчука Володимира Миколайовича, які завжди підтримують наше Товариство в усіх його починаннях, начальника управління освіти Луцького міськвиконкому Гребенюка Олега Володимировича та начальника управління освіти Луцького райвиконкому Тарасенка Миколая Миколайовича.

Особливо вдячне слово хочеться сказати за порозуміння і тісну співпрацю працівникам освіти Волинцю Юрію Йосиповичу та Калишу Миколі Юр’євичу і директорам шкіл: Півницькому В.Б., Романюку С.В., Ковальчуку О.О., Ольховичу В.О., Цейко В.І., Бойчун М.К., Горбай П.С.


Особлива подяка за самовіддану високопрофесійну справу тренерові Буренку Анатолію Констянтиновичу - засновнику славної династії майстрів і чемпіонів з мотоспорту, тренерові Долинському Анатолію Євгеновичу - основному постачальнику медалей з чемпіонатів України, Європи і Світу із спортивної радіопеленгації, тренeрові Храпачу Юрію Миколайовичу, команда якого на протязі останніх 10 років незмінний чемпіон Волині із кульової стрільби.

І, нарешті, ми дякуємо за сумлінну роботу всім 86-м головам первинних організацій Луцької міськрайонної організації і особливо: Олькіну В.І., Чуйко В.С., Кононову В.В., Догадіну В.Я., Фурману О.Л., Гнатюку О.М., Сіваченку В.В., Лещуку В.І., Ткачуку В.В., Кошманюку М.О., Чепелі В.Г., Сасу В.В., Горбай О.С., Зозулі Ю.О., Фіцу В.П.

Луцька МРО ТСОУ вітає всіх оборонців з Новим 2013 роком та щиро бажає щастя, здоров’я і нових успіхів в оборонно-масовій роботі на благо Батьківщини!

Голова Луцької міськрайонної організації ТСОУ
В.М. Квятковський

грудень 2012 року
Свято Миколая — свято українських дітей. Свято нашого з вами дитинства.

В Україну Святий Миколай приходить в нічь з 18 на 19 грудня.

День Святого Миколая дає нам можливість хоч один день побути дітьми. Пригадуєте, скільки бажань загадували ми в тріскучу морозну ніч напередодні Миколая? Скільки разів, переборюючи сон, причаївшись під ковдрою, прислухались: чи бува не йде вже? Кожному з нас ой як хотілося бодай краєчком ока побачити доброго чарівника. Удосвіта знаходили ми під подушкою щедрі подарунки, смачні ласощі.

Вітаємо Вас всіх зі Святим Миколаєм, і бажаємо щоб він приніс кожному те, що він хоче!

ВІТАЄМО ВОДІЇВ
з днем автомобіліста!

Дорога - це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, з'єднують з рідними і близькими людьми, об'єднують народи і країни. Дорога - це символ України, яка впевнено прагне до кращого життя, до економічного зростання і соціального благополуччя.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Автотранспортом в Україні перевозиться 22% вантажів і 88% пасажирів.

Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя і ніколи не ставайте учасниками дорожньо-транспортних пригод!

День автомобіліста в цьому році співпав з 69-ю річницею звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Тому в цей день ми не можемо не згадати і військових водіїв, яки внесли свій вагомий внесок у велику Перемогу над світовим фашизмом. Це вони під шаленим обстрілом підвозили на передову снаряди, несли на собі славнозвісні "катюши" і вели нищівний вогонь по ворогу з відкритих позицій, це вони доставляли все життєво необхідне по тонкому ладозькому льоду блокадникам Ленінграда, це вони "вели машины, объезжая мины, по путям-дорогам фронтовым". Однак не всі з них змогли об'їхати міни, не всі змогли не попасти під бомби, не всі змогли не провилитися скрізь лід. І все ж вони на своїх ГАЗ-АА та ЗІС-5 йшли вперед і перемагали, бо були героями. Серед них згадаємо  Героїв Радянського союзу Павла Назаренка, Григорія Галузу, Михайла Петрицю, Михайла Ляпкала, Марію Скороспєлкіну та багато їнших.

Тож, вітаючи сьогоднішніх автомобілістів, ми бажаємо всім здоров'я, успіхів і любити свою Батьківщину так, як її любили водії Великої Вітчизняної.

Вітаємо з Днем українського козацтва!

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, 14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99.

Від усього серця вітаємо зі святом усіх представників лицарського роду, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах пульсує гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників – запорожців.

Бажаємо вам, шановні козаки і козачки, здоров'я, завзяття і сили. Давайте відроджувати Україну разом!

Слава Українському козацтву!

В Україні немає важливішого чинника, який би був і центром, і перехрестям, і змістом переважної більшості соціальних процесів, та важливішого компонента національної й територіальної консолідації, ніж козацтво. Саме цей феномен сприяв виробленню такого способу життя українського етносу, який допоміг йому вижити в умовах не тільки відсутності власної держави, але й за часів тотального знищення всього національного, самобутнього. За останні три з половиною століття український народ тричі піднімався на боротьбу за встановлення державної незалежності. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст. Історія українського козацтва – це одна з найвеличніших сторінок життя українського народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій України.

Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й нині сотні тисяч нащадків козаків розвивають кращі традиції своїх предків, котрі є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості вітчизні.
Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. Воно залишило глибокий слід в суспільній психології українців, ставши важливим елементом самоідентифікації української нації. Тому закономірно, що й в сучасному українському державотворенні козацтво відіграє загальнонаціональну об’єднавчу роль.

Національно-культурне відродження наших днів великою мірою живиться традиціями славної козацької доби. Ідея козацтва щільно переплелася з історією українського народу. І сьогодні козак - це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ - свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків в утвердженні національної свідомості, подоланні комплексу меншовартості, розбудові Української Держави.

Найщиріші вітання з Днем Незалежності України!!!

Bітаємо Вас, дорогі земляки і співвітчизники, із знаменним святом українського народу - 21-ою річницею Незалежності України та Днем Прапора України – події, які взаємно зливаються в одне: символ державності, самостійності та суверенності. 

День Незалежності України — головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді. Здобувши незалежність, наша держава стала на шлях демократичного розвитку, істинного народовладдя, національного відродження та економічної самостійності. Саме завдяки проголошенню Незалежності українське суспільство отримало реальну можливість побудови економічно розвиненої і демократичної держави.

З історичного погляду наша країна робить лише перші кроки на шляху свого індивідуального розвитку, але це свідчить про пошуки власного шляху становлення і розвитку державності. В своїй хаті своя правда, і сила, і воля! Наші предки залишили нам спадок, яким треба розумно розпорядитися, підняти його на вищий духовний і матеріальний рівень, закріпити і йти далі. Як заповідав Великий Кобзар, треба своєму навчатись і чужого не цуратись. Справжня незалежність пізнається лише на світовому рівні, у складі таких же вільних держав.

Щиро зичимо щастя, миру та злагоди, невичерпної енергії і плідної праці на благо Вітчизни, успіхів на шляху розбудови суверенної України та сподівань на краще майбутнє. Бажаємо міцного здоров’я, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна. Щодня ми з Вами спільно закладаємо чергову цеглинку у добробут держави, у те, щоб Україна ставала сильнішою, впевненішою, досконалішою. Ми – українці! Нам є чим гордитися!

День Конституції України - основи незалежності і соборності держави

День Конституції України — державне свято, святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році. У червні 1996-го депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

Основний закон – Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконавлення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Було закладено фундамент для розвитку України як суверенної, демократичної, соціальної та правової країни. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Основний Закон наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
 

Христос Воскрес! 

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо всіх Волинян, всіх водіїв на всіх дорогах світу і всіх випускників нашої Луцької зразкової автошколи  з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!
Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце полум’яніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.
Всіх Вам земних благ!

І зійде сонце, наче кругла паска,
Мов писанка, розквітне вся земля –
Радіймо, друзі, великодня казка
Гаївкою хай серце звеселя!
     Співаймо, друзі, в великоднім колі
     І Господа воскреслого молім,
     Щоб обновивсь весною щастя й долі
     Наш рідний край - Волинь, наш дім.
               Христос Воскрес! 

День Захисника Вітчизни – свято Товариства сприяння обороні України 

23 лютого на більшості пострадянського простору замість Дня Радянської Армії, який святкувався всіма чоловіками незалежно від віку і відношення до військової служби, так і залишається чоловічим святом, в тому числі і на Україні, тільки під іншою назвою: День Захисника Вітчизни. Інакше кажучи, це антипод жіночого свята (8-го березня), то більш статеве свято, ніж професійне. Професія тут лише домислювалася по асоціативності таких пар, як: ратник – чоловік, рицар – чоловік, вояк – чоловік. Це перше об’єднуюче значення, яке мало при собі це свято.

З перейменуванням його в свято Захисника Вітчизни об’єднуючих мотивів стало ще більше. І це об’єктивний фактор, бо «захисник» не обов’язково військовий. Захисник є в суді. Захищати можна не тільки свій дім, свою родину, територію і, нарешті, - Вітчизну, але і слово, думку, дисертацію тощо. Для цього не потрібно бути обов’язково військовим і мати зброю, як інструмент захисту.

В той же час, в назві свята словосполучення «захисник Вітчизни» передбачає все ж таки, поряд з усім, людей, володіючих зброєю. Але – поряд з усім! Тобто, спектр захисника Вітчизни розширюється до загального і виводиться за статеві, вікові, релігійні та професійні рамки; залишаючи головним в ньому військовика, приєднує до нього решту народу, а всіх разом спрямовує на сприяння обороні держави. В нашому випадку – України.

Оборона держави – це забезпечення її безпеки у військовій, фінансовій, політичній, дипломатичній та інших сферах. Всі люди, які мислять по державному, які діють в інтересах держави, кожний на своєму місці по своїй суті сприяють обороні України і віртуально об’єднанні в союз, який існує реально. Це – Товариство сприяння обороні України (ТСОУ). Тому це Товариство є наймасовішим товариством держави і держава, турбуючись про себе, не може не зробити його однією із своїх офіційних інституцій, а 23 лютого не може не проголосити як свято Товариства сприяння обороні України. Патріоти чекають на це.

Вітаємо всіх з Новим 2012 Роком і Різдвом Христовим!

Вітаємо Вас, шановні, з Новим Роком!
Вітаємо щиро, серцем, від душі!
Бажаємо, щоб з кожним вашим кроком
життя Вам дарувало радощі!

Бажаємо хороших нових друзів
і щоб не зрадили старі,
щоб рік пройшов приємно, не в напрузі,
щоб в лоторею везло і в парі.

Щоб у коханні було все, як треба,
щоб ліжко квітами застелене було,
щоб посміхалось Вам по-людські небо,
щоб смачним хліб був і п'янким вино.

Щоб в новім році дня б не сумували,
щоб все було окей, «хокей», гаразд,
навколо вас щоб янголи співали,
щоб Боже боронив від лиха Вас!

6 грудня -
День Збройних Сил України

 

Ну, що тобі сказати, старий друже?
Прийми моє вітання!

2011 рік для України – рік ювелеїв. В тому числі і для її Збройних Сил. Саме 20 років тому, 6 грудня Верховна Рада України прийняла Закон «Про збройні Сили України», який поклав початок розбудові  національної військової організації незалежної української держави.

Будівництво Збройних Сил України починалося не на порожньому місці. В спадок від Радянського Союзу до України відійшли великі військові угрупування, що розташовувалися на той час на українських землях: 4 загальновійськових та 1 танкова армії, 1 армійський корпус і 3 корпуси протиповітряної оборони, 350 військових кораблів, 6.5 тис. танків та понад 7 тис. бойових броньованих машин, близько 1.5 тис. літаків, більше 1.6 тис. бойових ядерних частин в складі 43-ої ракетної армії та близько 2.5 тис. тактичного ядерного озброєння. Все це управлялося і обслуговувалося особовим складом військових частин і підрозділів в кількості понад 700 тис. військовослужбовців.

Це була величезна сила, якої не мала жодна европейська держава того часу і яка не вписувалася в плани «архитекторів» пострадянського простору.

А в нас була ейфорія від незалежності, що звалилася на нас: пам'ятаєш 1 грудня 1991 року? - Всі були друзі, ворогів небуло, всі обіцяли нас захищати і помахували своїми «парасольками». Ось ми свою «парасольку» і склали: не стало в нас Ракетних військ стратегічного призначення, а, так зване, реформування Збройних Сил пішло в одному напрямку - скорочування плюс розкрадання в усіх напрямках. І що ми маємо на останок?

Але не будемо про сумне напередодні свята. Крім того це є велика державна і військова таємниця.

Головне ми знаємо: Збройні Сили Україні існують і хлопці служать там (тут?) нормальні. В цьому ми, члени Товариства сприяння обороні України, впевнені повністю, бо ми працюємо з нашою молоддю, ми гартуємо їх фізично і морально, ми вчимо їх літати, їздити, стріляти, любити свою армію, свій народ, свою Україну.

Хай щастить вам, наші військовики, хай доля життєва і службова вам посміхається, хай всі ваші прагнення і мрії збуваються і хай любов народна завжди буде з вами.
Вітаємо вас всіх, і сьогоднішних, і вчорашніх армійців, із Днем Збройних Сил України!

Слава Україні і її Збройним Силам!

Вітаємо урочисто водіїв
з днем автомобіліста!

Хай буде ваш шлях чистим,-
без цвяха і тракториста!

З ЮВІЛЕЄМ, ОБОРОНЦІ УКРАЇНИ!

       26 вересня 2011 року виповнюється 20 років, як Товариство сприяння обороні України (ТСОУ) разом з усім народом держави бере активну участь у будівництві та розвитку незалежної і самостійної, соборної України.

       Створення оборонного Товариства стало закономірним етапом у розвитку тих процесів, які протікали у нашій державі на початку 90-х років і які у кінцевому результаті привели до проголошення незалежної держави – України.

       20 років можна розцінювати по різному - як малий і, водночас, як вже достатній період для оцінки відбувшоїся держави і створених нею громадських організацій ( в нашому випадку – оборонного Товариства). То були складні часи. Насамперед через економічні негаразди у молодій країні, яка тільки-но ставала на ноги. Проте, ми не лише, як мовиться «вижили», а й почали з часом розвиватися, плідно працюючи на країну і суспільство.

       Для наших організацій різного рівня ці роки були іспитом на спроможність існувати і діяти в умовах тотальної економічної кризи, переходу від планової системи господарювання до господарювання при ринкових відносинах. І ми склали цей іспит, вважаємо, успішно. Ми відстояли свої базові структури, зберегли свій основний матеріальний і кадровий потенціал і знову вносимо вагомий внесок до економічного і оборонного потенціалу держави.

       Сьогодні діяльність організацій ТСОУ спрямована повністю на відновлення могутності Збройних Сил України, на виховання патріотів нашої Батьківщини, на їх підготовку до праці і захисту Вітчизни. Разом з оборонцями всієї нашої держави цією справаю займаються і члени Товариства сприяння обороні України Луцької міськрайонної організації, яка на 1 січня 2011 року налічує в своїх рядах понад 15 тисяч чоловік, що об'єднані в 83 первинних осередках м. Луцька і Луцького району. В цьому ювелейному році згідно Статуту Товариства в них відбудуться звітно-виборні збори, на яких організації критично розглянуть свою роботу за минулий період і накреслять нові плани на майбутній розвиток, який би ще більше закріпив авторитет нашого Товариства серед українського народу.

       Тож вітаємо всіх з 20-річчям Товариства сприяння обороні України і бажаємо оборонцям подальших успіхів в оборонно-масовій роботі на благо нашої молодої держави – Україна.

Голова Луцької МРО ТСОУ Квятковський В.М.

Мені випала велика відповідальність і висока честь очолювати автошколу двадцять чотири роки, в тому числі останні двадцять - у незалежній Україні. І нині, озираючись на пройдений шлях, на піввікову історію школи, я з гордістю відчуваю: ми гідно продовжуємо потрібну справу!

Відчуваю перегук поколінь, кмітливість і цікавість молоді, підтримку ветеранів, міцний викладацький колектив, кріпнучу матеріальну базу школи, бачу нові перспективи. Вірю, що знання, отримані в нашій школі, будуть надійною опорою і вірно служитимуть водіям на дорогах України, Європи, та, зрештою, й усього світу!                                                                                                              Василь Квятковський

1 вересня 2011 року директор ЛЗАШ Василь Миколайович Квятковський святкує свій 70 - річний ювілей. А наступного року - 8 вересня 2012 - своє 65-ліття святкуватиме Луцька зразкова автошколаТСОУ. Вони були нерозлучні останні 25 років, вони розвивались, мужніли, боролись, відстоювали і кріпли разом, піклувались майбутнім, освоювали нове, зберігали найкраще з минулого  і підтримували один одного. То ж щиро вітаємо обох шанованих і достойних ювілярів! 

Привітання колег нашому керманичу, дорогому ювіляру:

70 - і не жарт, і не жах,

і не треба ні "Ох!" і ні "Ах!"

Втім не буде воно і само -

треба твердо тримати кермо,

як тримав до цієї пори.

І тоді хто ж то скаже "старий"?

Ні, не скаже такого ніхто,

коли стане тобі навіть 100!

Шановний Василь Миколайович!

Колектив Луцької автошколи вітає Вас з ювелеєм і бажає
здоров'я, щастя та довгих років повноціного життя.

Хай збуваються Ваші мрії!

 

 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
Make a Free Website with Yola.