ЛУЦЬКА ПРОФЕСІЙНА ЗРАЗКОВА АВТОШКОЛА ТСОУ

ТЕОРЕТИЧНІ ЗНАННЯ з будови автомобіля, правил дорожнього руху

Заняття проводить викладач Гах В.Й.

Кабінет будови автомобіля

Теоретичні дисципліни

 • Правила дорожнього руху
 • Основи керування автомобілем
  і безпека дорожнього руху
 • Перша медична допомога при ДТП
 • Охорона праці
 • Професійна етика і культура
  управління автомобілем
 • Пристрій автомобіля


Терміни навчання

 • категорія «В» - 2,5 місяці -
  три рази на тиждень.

 • категорія «ВС» - 2,5 місяці -
  п'ять разів на тиждень.

 • категорія «D» - 2 місяці

 • категорія «Е» - 1 місяць

Заняття проводить викладач Новицький А.Г.

Заняття проводить викладач ОксенюкВ.О.

ПРАКТИЧНІ ЗНАННЯ: АВТОДРОМ навички з безаварійного водіння

Практичні заняття з водіння відпрацьовується індивідуально з кожним слухачем під керівництвом досвідченого інструктора.

Практичний курс водіння автомобіля включає в себе:

 • Для водіїв категорії В - 30 годин (з 9.00 до 18.00 в будь-який день тижня, крім неділі).
 • Для водіїв категорії ВР - 30 годин (ЗІЛ або КамАЗ)
 •     + 30 годин (Lanos).
 • Для водіїв категорії D - 30 годин (автобус).
 • Для водіїв категорії Е - 10 годин (вантажний автомобіль з причепом).

Одне водіння - 90 хвилин (2 академгодини). 

Наш учбовий автодром (2.5 га)

 

Заняття проводить викладач Уліда С.О.

Огляд машини перед виїздом з автопарку разом із слухачкою проводить інструктор Ковальчук О.Г.
 

Уявити сучасне життя без автомобільного транспорту практично неможливо, він уже давно перестав бути предметом розкоші і перетворився на життєву необхідність. Власний автомобіль – це зручність, незалежність, самостійність у прийнятті рішень, врешті, просто необхідність! Автомобіль заполонив світ, а людей професії водій автотранспортного засобу, мабуть, в сотні разів більше ніж будь-якої іншої.  Відповідно зростає і мережа навчальних закладів, які готують водіїв, а тому в людині, яка поставила собі за мету приборкати блискучого «залізного коня», виникають питання: куди піти вчитися? де кращі умови навчання? де кращі викладачі та інструктори? де я отримаю сталі знання і навички водіння? У того, хто сідає за кермо автомобіля не може бути аматорського підходу, бо водіння автомобіля не є хобі, це робота і робота серйозна, яка пов`язана з ризиком втрати життя і не тільки свого. Водій, як і солдат, завжди повинен бути готовий до виникнення будь-якої ситуації.  Дорога, звичайно, це не поле бою, але й на ній можуть виникнути різні так звані позаштатні ситуації, коли і твоє власне життя, і життя інших учасників руху опиняються в небезпеці. В таких випадках багато залежить від тих, хто за кермом. Луцька зразкова автошкола – ваша перепустка у світ мобільності та зручності! Почувайте себе на дорозі, ніби риба у воді, з якісними теоретичними и практичними знаннями, отриманими в Луцькій автошколі, ви відчуватимете себе впевнено та надійно!

Луцька професійна зразкова автомобільна школа Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) (директор – Прокоф'єв О.С.., заступник директора – Фаткулін Т.А.) - один з найстаріших закладів такого профілю на Волині і користується заслуженим авторитетом. Незважаючи на те, що в кожному районі є по декілька приватних навчальних закладів, де теж навчають водійському ремеслу, люди йдуть до навчальних закладів ТСОУ насамперед через гарну професійну  водійську підготовку, яку тут можна отримати під орудою досвідчених викладачів і майстрів водіння. Сьогодення нашої автошколи – це професійний, закоханий у власну справу колектив, наполегливий та цілеспрямований керівник, потужна навчальна база, новітні навчальні технології та сучасний автопарк, що постійно оновлюється. Навчально-матеріальна база не може залишатися незмінною. З часом змінюються вимоги до організації навчально-виховного, виробничого процесів, вводяться нові Державні стандарти, інші нормативні акти; застарілі моделі транспортних засобів замінюються сучасними, з'являються більш досконалі технічні засоби навчання. Постійно вдосконалюється навчально-матеріальна база, оновлено на сучасний лад кабінети і лабораторії. Ми провели значну роботу щодо приведення автопарку, автодрому первинного водіння у належний стан. Наші викладачі досконало знають матеріал, постійно вчаться самі і здатні передати слухачам школи усвідомлення важливості і необхідності наполегливого навчання професії водія, мобілізувати їх творчі сили на повне сприйняття і максимальне оволодіння великим за об’ємом навчальним матеріалом за короткий час, а наші інструктори не просто покажуть як керувати автомобілем, а наполегливо і дотошно доведуть до автоматизму рухи рук і ніг, навчать слідкувати за дорогою, відчувати стрімкість руху на магістралі, швидко оцінювати дорожню ситуацію, розуміти автомобіль і його стан.

Знання, отримані в нашій школі, будуть надійною опорою і вірно служитимуть водіям на дорогах України, Європи, та, зрештою, й усього світу!  

Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
Make a Free Website with Yola.