ЛУЦЬКА ПРОФЕСІЙНА ЗРАЗКОВА АВТОШКОЛА ТСОУ

ПАСПОРТ  Луцької автошколи ТСОУ


Повна назва:
Луцька професійна зразкова автомобільна школа Товариства сприяння обороні України імені Героя Радянського Союзу А.П.Бринського.

Рік заснування: 1947.

Адреса: 43005  Україна, Волинська обл., м. Луцьк, пр-т Перемоги, 1.

Телефони:  (0332) 231450, 230014.

Освітянські послуги: 
Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв автотранспортних засобів всіх категорій та інструкторів з індивідуального навчання водінню, підготовка водіїв для Збройних Сил України.

Форми навчання: 
Денна, вечірня, з відривом і без відриву від виробництва.

Педагогічний склад:
Директор, заступник директора з навчальної роботи, методист,  9 викладачів теоретичного циклу, 2 майстри з виробничого навчання, 13 інструкторів з індивідуального навчання водінню.

Характеристика педагогічного складу:
Директор, заступник директора з навчальної роботи, методист та 100% викладачів мають повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи 15 і більше років, двоє є відмінниками освіти України. 100% інструкторів з індивідуального навчання водінню мають повну середню освіту і стаж роботи не менше 5 років.

Навчально-матеріальна база:
Навчальний корпус з 9-ма облаштованими аудиторіями, навчально-методичним центром та комп`ютерним кабінетом, лабораторний корпус, автопарк, автодром, парк автотранспортної техніки групи А складає 9 одиниць, групи Б – 19 одиниць.  


Луцька зразкова автомобільна школа готує водіїв автотранспортних засобів категорій "ВС" для Збройних Сил України, водіїв автотранспортних засобів категорій "А", "Б", "С", "Е" та "Д" для народного господарства, а також інструкторів індивідуального навчання водінню, проводить  перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв автотранспортних засобів всіх категорій, забезпечує за короткий термін навчання грунтовне вивчення теорії та практики водіння автомобіля.

Після закінчення навчальних курсів видаються посвідчення водія міжнародного класу.

 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
Make a Free Website with Yola.