ЛУЦЬКА ПРОФЕСІЙНА ЗРАЗКОВА АВТОШКОЛА ТСОУ

Наші відзнаки та нагороди

 

Шість найкращих навчальних закладів України із підготовки водіїв отримали нагороди від МОНмолодьспорту та Центру безпеки дорожнього руху.
(читати далі)
В Україні вже не перший рік діє Загальнонаціональний проект «Флагмани освіти і науки України», який широко демонструє науково-освітні досягнення, розповсюджує кращі фахові набутки та визначає практичні кроки подальшого розвитку освітянської сфери України. Відповідно Організаційний комітет цього проекту проводить конкурс серед навчальних закладів всіх напрямків і атестаційних рівнів, вчених, вчителів, обдарованих дітей, а переможців популяризує через своє щорічне видання «Флагмани освіти і науки України».

Колективу Луцької зразкової автомобільної школи ТСОУ дуже приємно, що в цьому році і наша праця знайшла позитивний відгук у «Флагмані освіти і науки України».

А якщо до цього додати ще й відзнаку нашої роботи у Всеукраїнському проекті «Безпека дорожнього руху та мережа навчальних закладів з підготовки водіїв», то, мабуть, слід рахувати, що наш колектив може підводити підсумки своєї роботи у 2012 році з високо піднятою головою.

Презентація школи на грі "Зірниця"

Міжнародне авторалі інвалідів-візочників "Дорогами Волині" - 2013

 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
Make a Free Website with Yola.