ЛУЦЬКА ПРОФЕСІЙНА ЗРАЗКОВА АВТОШКОЛА ТСОУ

ПЕРСОНАЛІЇ Луцької автошколи ТСОУ (керівництво та педагогічний склад)


Ефективність навчального процессу залежить від якості роботи адміністрації навчального закладу на чолі з директором, яка організує навчальний процесс та викладачів і інструкторів, які матеріалізують цей процесс в знання і вміння учнів, слухачів, курсантів.  Саме вони є головними «героями» сторінки Персоналії.

АДМІНІСТРАЦІЯ

Прокоф'єв Олег Сергійович

Прокоф'єв Олег Сергійович - директор автошколи.
Народився 1 жовтня 1970 року. Після закінчення середньої школи поступив в Луцьке СПТУ-9.
Закінчивши його, став працювати слюсарем-ремонтником в Луцькій автошколі ТСОУ, в якій і пройшла вся його трудова біографія - тільки служба в армії на деякий час (1988-1990 рр.) їх розлучила. Без відриву від виробництва закінчив в 2010 році Волинський національний технічний університет за спеціальністю "Автомобілі та автомобільне господарство".

1987 р. - слюсар-ремонтник, водій вантажного автомобіля.
1990 р. - майстер виробничого навчання водінню автомобілів.
1999 р. - завідувач складом паливно-мастильних матеріалів та автозапчастин.
2008 р. - помічник директора школи по технічній частині.
З 12.08.2013 призначений на посаду директора Луцької автошколи ТСОУ

Олег Сергійович знає всі потреби автошколи як свої п’ять пальців, адже чверть віку роботи в Луцькій автошколі ТСОУ під керівництвом Квятковського В.М. дали незамінний практичний досвід, загальне бачення розвитку автошколи, підтримує високі стандарти. Має велику практику професіонального автомобіліста, яку підкріпив науковими знаннями. 

Незважаючи на зовсім короткий час роботи на посаді директора автошколи, Прокоф’єв Олег Сергійович зміг досягти того, чого інші добиваються на протязі багатьох років, а саме - визнання колективом його своїм незаперечним лідером.

Фаткулін Тальгат Анварович

Фаткулин Тальгат Анварович – заступник директора з навчально-виробничої частини.

Народився в 1954 році.
Після закінчення середньої школи поступив на заочний відділ Київського автодорожнього інституту. Навчання було перервано службою в Збройних Силах Радянського Союзу.
Відновив навчання в 1977 році.

Після закінчення Київського автодорожнього інституту (1979 р.) працював спочатку в Волинському облавтоучкомбінаті (м.Луцьк), а пізніше - в Луцькому тролейбусному управлінні.

З 1985 року – викладач Луцької автошколи ДТСААФ,
а з 2000 року стає заступником директора
Луцької автошколи ТСОУ.

Відмінний виконавець, авторитетний працівник – мотор і мозок навчально-виробничого процессу.
 

Кокоша Світлана Михайлівна

Маковська Людмила Сергіївна

Маковська Людмила Сергіївна – головний бухгалтер

Народилась 08.03.1977 р. Заміжня, має трьох діток.
1994 р. - закінчила гімназію №14 м.Луцька,
1998 р. - закінчила Волинський інститут економіки і менеджменту,
              спеціальність «Адміністративний менеджмент».
1998 – 2006 роки працювала головним бухгалтером в Луцькій радіотехнічній школі ТСОУ.
В 2006 році закінчила Тернопільський економічний університет,
              спеціальність «Облік і аудит».
2006 – 2013  роки працювала головним економістом в ПАТ «Кредитпромбанк».
З жовтня 2014 року займає посаду головного бухгалтера Луцької автошколи ТСОУ.

Фахівець  з почуттям гумору, сувора, але справедлива. Завжди підтримає та підставить своє
плече для всіх і кожного. Її
лозунг по життю - "ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ"!
Луцюк Алла Євгеніївна

Луцюк Алла Євгеніївна

Луцюк Алла Євгеніївна - інструктор по кадрах.

Працює в автошколі з 1993 року.

Блискучий знавець трудового законодавства та до того ще й класний психолог.

Авторитетна і чуйна людина.

Тож недарма колектив ії обрав головою профкому, як дбайливого захисника прав кожного робітника і водночас строгого виконавця законів держави, які регулюють взаємовідносини між працівниками.

Левицька Світлана Панасівна

Левицька Світлана Панасівна

Левицька Світлана Панасівна - помічник директора по господарчій роботі.

Працює в автошколі з 1986 року.

Це вона забезпечує автошколу своєчасно всім необхідним для ії нормального функцінування,
заглядає в кожний куточок великого господарства, дбає, щоб все було справно і скрізь були
чистота і порядок.

І так кожний день всі майже 30 років.

ВИКЛАДАЧІ

Дуже важливо, щоб в навчальному закладі працювали викладачі-особистості. Особливо в закладах, де вся програма підготовки спеціаліста вкладається в сотню з «хвостиком» годин, де немає часу на поступове розкриття таємниць обраної професії, де треба вміти з першого заняття захоплювати увагу слухача, мобілізувати його творчі сили на повне сприйняття і максимально можливе оволодіння великої за об`ємом маси навчального матеріалу  - такий викладач  конче потрібен. Богу дякувати, такі викладачі в Луцькій автомобільній школі є!

Фєнін Олексій Юрійович

Фєнін Олексій Юрійович

Фєнін Олексій Юрійович народився в 1962 році.
Після закінчення школи поступив в Рязанське вище військове училище.
Бойовий офіцер, пройшов випробовування Афганістаном.
Військову дійсну службу закінчив в званні майора у 2000 році.

В автошколі працював помічником директора по технічній частині, але жвавий характер тягнув до людей, і в 2007 році він перейшов на викладацьку роботу. Відкритий і щирий у взаємовідносинах, веселун і жартівник, до якого в свою чергу тягнуться люди - він став улюбленим викладачем будь-якої аудиторії.

Однак, поряд із невичерпним гумором в ньому сусідствує внутрішня військова дисципліна і дуже серйозне ставлення до своєї викладацької діяльності: він викладач-новатор, прихильник і впроваджувач новітніх технологій в навчанні.
 

Оксенюк Володимир Олександрович

Оксенюк Володимир Олександрович - викладач вищої категорії 1949 року народження. З 1966 року працює на шахтах Нововолинська грузчиком, гірським працівником і одночасно вчиться заочно в інституті транспорту. З 1969 року переходить на навчання в Львівський політех, який закінчує в 1972 році. В цьому ж році призваний на військову службу.

Після закінчення  дійсної військової служби продовжує її в органах МВС до 1984 року. В цьому році він стає викладачем автосправи в нашій школі. Але в 1999 році переходить на таку ж посаду в автошколу  Всеукраїнської спілкки автомобілістів, з якою через рік роботи повертається в Луцьку автошколу ТСОУ.

Оксенюк В.О. відноситься до людей з особливо загостреним відчуттям справедливості і порядку в усьому. Це дуже зосереджена на правді і законі людина. В той же час він дуже тактовний, ввічливий викладач, ніколи не образить і не підвищить голос. Тому користується авторитетом як серед колективу школи, так і серед слухачів.

 

Миронов Григорий Степанович

Миронов Григорий Степанович - викладач.
Народився в 1957 році. Школу закінчив в 1974 р., вищий навчальний заклад - в 1980 р. з присвоєнням першого офіцерського звання - лейтенант (в інституті була військова кафедра).
В цьому ж році призваний до лав Збройних Сил. Військову службу закінчив в Луцьку в 2005 році. До 2007 року працював на цивільних посадах в військовій частині, в який пішов в "запас".

В 2008 році був прийнятий в Луцьку автошколу ТСОУ на посаду викладача. Адаптація  була швидкою, бо ще в роки своєї офіцерської служби Григорій Степанович майже постійно входив в склад екзаменаційної комісії нашої школи, яка приймала іспити у водіїв - призовників, відібраних військкоматом. Він вже був добре обізнаний з програмами навчання, з організацією навчального процесу, з педагогічним складом автошколи і був прийнятий в колективі зразу ж за свого, - нібито він завжди був з нами.

Яцюк Володимир Фадейович

Яцюк Володимир Фадейович - викладач.
Народився в 1961 році. Після закінчення середьої школи працював помічником комбайнера, слюсарем по ремонту сільськогосподарської техніки, водієм. Відслужив строкову службу у війську, закінчив Львівський політех, рік пропрацював інженером в Луцькому РТП і нарешті опинився в Луцькій автошколі ТСОУ на посаді викладача.

На цій посаді Володимир Фадейович працює вже 22 роки.

Його багатий життєвий досвід, вольовий склад характеру, цілеспрямованість, життєлюбність і неординарне мислення приваблюють до себе слухачів і надають авторитету нашому навчальному закладу.

Новицький Андрій Григорович

Новицький Андрій Григорович - викладач.
Народився в 1954 році. Трудову діяльність розпочав слюсарем-практикантом в 1972 році, а в 1973р. був призваний до лав Збройних Сил.

Після закінчення служби пішов на курси шоферів. Працював шофером, механіком, старшим механіком, навчався і закінчив Київський автодорожний інститут (1977-1983рр.), отримував подяки і премії. Але, як справжній козак, поїхав ще на крайню Північ і ким тільки там не працював.

Нарешті повернувся і посів в Луцькій автошколі ТСОУ. І тут перепробував всі посади (крім директора) і зупинився на викладачеві.

Андрій Григорович - людина контрастів: гарячкуватий і розважливий, фантазер і реаліст, зрозумілий і непередбачений. Але при всьому при тому - спеціаліст класний!

ІНСТРУКТОРИ
В педагогічному колективі  нашої  автошколи за кількістю людей і за важливістю питання навчання (практична їзда) першість припадає на майстрів з навчання водінню і інструкторів з індивідуального навчання водінню. Важливість їх роботи очевидна, як і відповідальність, яка покладається на цю категорію педагогічного складу. Тому в Луцькій автомобільній школі ТСОУ приділяється особлива увага вчителям водінню, в тому числі їх підбору та їхній професійній підготовці. Вони постійно, з періодичністю в 3-5 років, проходять курси підвищення кваліфікації, при  нашій же автошколі (це право в нас ліцензоване) і оцінюються кваліфікаційною комісією.


Сьогодні в Луцькій автошколі ТСОУ працює 8 майстрів з навчання водінню та 5 інструкторів. Така кількість вчителів практичної їзди дозволяє в нормальному режимі, вкладаючись в терміни навчання передбаченими програмами, здійснювати підготовку водіїв всіх категорій і підтримувати техніку в належному стані. Майже всі майстри та інструктори мають солідний  життєвий та професійний досвід. Середній вік їх складає 50 років, а педагогічний стаж - 17 років. Це говорить про  те, що в нашому колективі вони відчувають себе комфортно, що умови праці в школі їх задовольняють і вони не поспішають покидати стіни нашого навчального закладу в пошуках кращої долі. Серед них є дійсні "аборигени". Для прикладу, можна назвати майстра навчання водінню Олексія Прокоф'єва та інструктора з індивідуального навчання водінню Анатолія Шараєвського, які працюють в автошколі 41 і 35 років відповідно. Всі майстри та інструктори мають відповідну своїм посадам освіту і характеризуються адміністрацією школи, як професіонали своєї справи.
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
Make a Free Website with Yola.